ליצירת קשר:
טל:   03-9312806
טל:  0506621767
פקס: 03-9135353

כתובת:
האלוף דוד מרכוס 22
א.ת סגולה פתח תקוה

טפטים

מבצע מיוחד
לקיץ בין 7-1.7

שטיחים עגולים לחדרי ילדים במלאי- 499 ש"ח
שטיחים לסלון במלאי - 899 ש"ח
בהזמנת שטיח -שטיח שאגי 60 על 120 מתנה


מאמרים || אריגת שטיחים

אריגת שטיחים – אמנותיים בעבודת יד
שטיחים לפי טעם אישי כחלק מעיצוב פנים הבית

לא קל לקנות שטיח. הוא צריך להתאים לריהוט ולריפוד הקיימים בבית, להתאים בגודלו לפינות שונות לעיתים בגוון מסוים. בבתים בעלי ארכיטקטורה מיוחדת נוצרים חללים ששטיחים בגדלים סטנדרטיים אינם יכולים להתאים. בכל בית הצרכים משתנים, ו"דקלה שטיחים" מציעים פתרון לכל בעיה שנוצרה. "דקלה שטיחים" פתוחים לכל רעיון וערוכים לתת מענה לכל אילוץ.
יהודית זאב, מעצבת הבית, בוגרת המגמה לעיצוב גרפי בטכניון ובעלת ניסיון רב בכל הקשור לעיצוב וביצוע שטיחים. תעצב ותתאים לכם שטיח לפי כל מידה ורעיון.
השטיחים עשויים מצמר נקי באיכות גבוהה, ניתן לבחור כל גוון וצבע, מתוך קטלוג עשיר של גוונים וטונים שונים. כמו כן ניתן לבחור את הגובה השטיח בין 13+ מ"מ – 4 ס"מ ובטקסטורות שונות (צורות אריגה שונות כמו לולאות גבוהות ונמוכות וכדומה).
שטיחים שעירים עד 6 ס"מ גובה. המעצבת יהודית זאב מבקרת בבית הלקוח, וביחד הם מחליטים על הגוון והדיגום המתאים ביותר את נתוני הבית.
גם לילדים הקדישו כאן מחשבה, והם יכולים להגשים כל פנטזיה, דוגמאות ילדותיות, ציורים ודמיות אהובות, ושמחה גדולה של צבעים עליזים.
אפשריות המשחק, העיצוב והגיוון הן אנסופיות.
"דקלה שטיחים ניתן לשלב על שטיחים דוגמאות או כתמי צבע עליזים. כמו כן מציעים שטיחי קיר אמונותיים באריגת יד ובטקסטורות יחודיות.
כך ניתן להעניק לביתכם מגע אישי, על פי טעמכם. משהו שאין לאף אחד אחר!

* ניתן להזמין ולשנות כל שטיח בכל מידה ובכל צבע בהתאמה לבית הלקוח.
 
פרסום ושיווק באינטרנט - interclick
ADMIN